Aprender a leer y escribir icon

Aprender a leer y escribir

1.1.0

Çocuklarınıza okumayı ve yazmayı öğretin

rate
0

23.2k

3

Rate this App

Aprender a leer y escribir çocuklarınıza öğrendikleri tüm yeni kelimeleri renkli tebeşirlerle yazabilecekleri etkileşimli tahta yoluyla İspanyolca okuma ve yazmayı öğretmeniz için geliştirilen bir uygulamadır. En temelden en gelişmişe kadar tüm kelimeleri eğlenceli şekilde öğretebilirsiniz.

Bu uygulamadaki alıştırmalar dört farklı kategoriye ayrılmıştır: alfabe, sayılar, hece tablosu, ve renkler. İlki tüm alfabeyle büyük ve küçük harflerin nasıl çizildiğini çocuklarınıza öğretmenize izin verir. Ayrıca kelimeyi ve telaffuzunu da gösterir, böylece onları seslerle birleştirebilirler. Sayılar ise tek tek öğretmenin yanı sıra, onlarla oluşturabilecekleri her türlü kombinasyonu öğretmek için de iyi bir yoldur. Heceleme tablosu ise bir adım ileri gitmenize ve hecelerle kelimelerin nasıl oluşturulduğunu öğretmenize izin verir. Renkler, çocuklarınızın karakterleri çizmesine ve boyamasına izin verir, öğrenirken eğlenirler.

Aprender a leer y escribir'de yer alan her bir özellik çocuklarınızın renkli tebeşirleri kullanabilecekleri bir tahtayı da içerir. Birleşik kelimeleri oluşturmak için nokta ve çizgileri birleştirmelerine izin verebilir, ve tüm kelimeleri oluşturarak kelime dağarcıklarını geliştirmelerine, onlarla oynayarak sayıları tanımalarına izin verebilirsiniz.
Uptodown X